نتایج جستجو برای عبارت :

الحمد الله علی کل حال

الحمد الله الذی جعلنا من المتمسکین به ولایت سلطان اولیا سخن گذار منبر سلونی سرور مطلبی ابن عم نبی در هل عطا مهر برج انما شهسوار لا فتی پیشوای انبیا عروه الوثقی کلمه الحسنی سید الاوصیا عماد الاصفیا رکن الاولیا آیت الله العظمی خیر المومنین امام المتقین اول العابدین ازهد الزاهدین زین الموحدین حبل الله متین لنگر آسمان و زمین وجه الله عین الله نور الله سر الله اذن الله باب الله روح الله سیف الله عبد الله اسدالله الغالب آقا جانم علی ابن ابی طال
                              جهت آرامش: الذین امنوا تطمئن و قلوبهم بذکر الله الا  بذکر الله تطمئن القلوب((174))
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم ربنا لک الحمد کله جملته و تفصیله و کل ما استحمدت به الی اهله الذین خلقتهم له اللهم  ربنا لک
الحمد عمن بالحمد رضیت عنه لشکر ما به نعمک الهم ربنا لک الحمد کما رضیت به لنفسک و قضیت به
علی عبادک حمیدا عند اهل الخوف منک لمخالفتک و مرهو با عند اهل العزه بک لسطواتک و مشکورا عند
اهل الانعام منک لانعامک سبحانک
                      اللهم احفظ هذالدعا من الزلزله و الفجاه و الوباء
بسم الله الرحمن الرحیم
1= لا اله الا الله  علیه توکلت و هو رب العرش العظیم ما شاء الله کان وما لم یشا لم یکن اشهد ان
الله علی کل شی قدیر وان الله قد احاط بکل شی علما اللهم انی اعوذ بک من شر نفسی وشر کل
دابة انت اخذ بناصیتها ان  ربی علی صراط المستقیم

2= اللهم انی اتوجه الیک بنبیک نبی الرحمة و اهل بیته الذین اختر تهم علی علم علی العالمین اللهم
فذلل لی صعوبتها و حزونتها واکفن
                            یا ظاهر یا باطن یا مالک یا قادر یا واهب یا وهاب 
بسم الله الرحمن الرحیم
1= در قبرستان : السلام علی اهل لا اله الا الله من اهل لا اله الا الله یا اهل لا اله الا الله بحق لا اله الا الله کیف وجدتم قول لا اله الا الله من لا اله الا الله یا لا اله الا الله بحق لا اله الا الله اغفر لمن قال لا اله الا الله وحشرنا فی زمره من قال لا اله الا الله محمد رسول الله ولی ولی الله

2= در قبرستان : لا اله الا الله وحده لا شریک له له الملک
عبدالکریم بن عتبه  گویداز حضرت صادق ع شنیدم که میفرمود هرکه پش از زدن افتاب و هن پیش غروب افتاب ده بار لااله الا الله وحدهلا شریک له   له الملک وله الحمد  یحی  ویمیت و بمیت و یحیی وهو حی لا یموت بیده الخیر و هو علی کل شی   قدیر  کفاره گناهان انروزش گردد   2 امام صادقع فرمود رسواخدا  ص. فرمود هرکه نماز صبح بخواند و پبش از انکه زانو ها راحرکت دهد یعنی از انحال که در وقت سلام نماز داشته تغییر نکند ده بار بگوید لا اله الا الله وحده  لا شریک له المل
آداب غذا خوردن:
*مستحبات:
1- شستن دست ها پیش از غذا و پس از آن.2- در ابتدا گفتن بسم الله الرحمن الرحیم در آخر گفتن الحمد لله رب العالمین.3- خوردن غذا با دست راست.4- کوچک برداشتن لقمه.5- خوب جویدن غذا.6- هرکس از غذای روبرویش بخورد.7- بتدا میزبان و سپس میهمان بخورند.
* مکروهات:
1- خوردن در حالت سیری.2- پر خوری.3- نگاه به دیگران هنگام خوردن.4- خوردن غذای داغ.5- فوت کردن به غذایی که خورده می¬شود.
6- پاره کردن نان با چاقو.7- گذاشتن نان زیر ظرف غذا.
آداب نوشیدن:
* مستحبا

سبحانک یا ملک تعالیت یا مالک
بسم الله الرحمن الرحیم
 در این ماه هر وقت که خواستی چهار رکعت نماز که در رکعت اول حمدو 25 بارآیة الکرسی و 25 قدر و
در رکعت دوم حمد و سوره تکاثر وو 25 بار سوره توحید ودر رکعت سوم حمد و کافرون و 25 بار سوره فلق
و در درکعت چهارم بعد از حمد سوره نصر و 25 بار سوره ناس خوانده شود ( دو تا دو رکعتی باشد)
و بعد از نماز هفتاد بار سبحان الله و الحمد الله و لا اله الا الله و الله ا
*حداقل اذکاری که انسان باید درساعات شبانه روز بر آن ها مداومت کند:
 - هر روز 100 بار، صلوات بر محمد و آل محمد صلی الله علیه و آله
 - هرروز 360 مرتبه (به تعداد رگهای بدن ). (الحمد لله رب العالمین کثیرا علی کل حال ).
 - هر روز 70 مرتبه : (استغفر الله ربی و اتوب الیه ).
 - هر روز 100 بار: (سبحان الله ).
 - هر روز 100 بار: (الحمد لله ).
 - هر روز 100 بار: (لا اله الا الله ).
 - هر روز 100 بار: (الله اکبر).
 - هر روز 100 بار:(لا اله الا الله الملک الحق المبین ) و اگر صد مرتبه نتوانستی
و امروز منتظر ماشین بودم . تاکسی .هرچی ایستادم خبری نشد
ای بابا دیر شد دیر شد
" وقتی منتظر ماشین بودید نیامد یک فاتحه برای شهدا بفرستید " بابا  گفت . تو سه راه تاکستان منتظر ماشین بودم و دم طلوع افتاب بود و منتظر اتوبوس بودم دیدم داره نماز قضا میشه همان جا کنار جاده وایستادم . اخه یه ماشین می اید و به من می زنه . خب نمازم داشت قضا می شد  .
نمازم را خواندم . خب ماشین کو این وقت صبح . بسم الله الرحمن الرحیم . الحمد لله رب العالمین الرحمن الرحیم .... " همدا
تسبیحات حضرت زهرا(س) ذکری، شامل ۳۴ بار الله اکبر، ۳۳ بار الحمدلله و ۳۳ بار سبحان الله.بنابر روایات، این ذکر را پیامبر(ص) به حضرت زهرا(س) آموخت. در منابع حدیثی، روایات فراوانی درباره اهمیت تسبیحات حضرت زهرا(س) پس از نمازهای واجب روزانه آمده است.بر اساس روایتی که از زبان امیرالمومنین در منابع شیعی ثبت شده است، این ذکر را پیامبر به حضرت زهرا(س) آموزش داد. طبق این روایت، حضرت زهرا که از زیادی کارهای روزانه به سختی افتاده بود، قصد داشت از پدرش خادمی

و ما جعله  الله الا بشری و لتطمئن  به قلوبکم  و ما النصر الا من عندالله ان الله عزیز حکیم

بسم الله الرحمن الرحیم

1. نماز شب اول: دو رکعت نماز که بعد ازحمد 11 بار توحید را بخواند و روزش را روزه بدارد

2.نماز روز اول: دو رکعت نماز و بعد سه بار بگوید: اللهم انت الا له القدیم و هذه سنة جدیدة فاسئلک
فیها العصمة من الشیطان و القوة علی هذه النفس الامارة بالسوء

3. نماز شب دهم: چهار رکعت که در هر رکعت بعد از حمد 50 بار توحید و بعد ازنماز هفتاد بار بگ
                                لا اله الا الله سبحان الولی الحسنات
بسم الله الرحمن الرحیم
1= نماز حضرت رسول: روز شنبه 2 رکعت شامل حمد و15 بار قدر و در رکوع و سجود و بین سجود 15 بار
قدر را می خوانی
دعا رسول: لا اله الا الله ربنا ورب آبائنا الاولین . لا اله الا الله الها واحدا و نحن له مسلمون . لا اله الا الله
وحده وحده وحده انجز وعده ونصر عبده و اعز جنده هزم الاحزاب وحده فله الملک وله الحمد و هو علی
کل شی قدیر . اللهم انت نور السموات و الارض و من فیه
بسم الله
همان‌طور که خیلی دل‌چسب است وقتی از سفر کربلا برمی‌گردی، بعد از اولین نمازی که در ایران - مثلا در مرز شلمچه - می‌خوانی، سر به سجده بگذاری و از دل بگویی «اللهم ارزقنی زیارة الحسین فی الدنیا و شفاعته فی الآخرة»، خیلی دل‌چسب است که اگر توفیق یافتی و در ماه رمضان قرآن را ختم کردی، شب یا روز عید فطر، دعای آغاز تلاوت قرآن را بخوانی و شروع کنی: بسم الله الرحمن الرحیم. الحمد لله رب العالمین...
پ.ن. گرت هواست که معشوق نگسلد پیوند/ نگاه دار سرر
                   اللهم احفظ هذ الدعا من شر العین السوء ومن شر الجن والانس
بسم الله الرحمن الرحیم

1= اللهم انی اشهدک انک افترضت علی طاعة علی بن ابی طالب و الحسن و الحسین و علی بن
الحسین و محمد بن علی و و جعفر بن محمد و موسی بن جعفر و علی بن موسی و محمد بن علی
و وعلی بن محمد و الحسن بن علی و الحجة القائم صلوات الله علیه و علیهم اجمعین

2= قل ادعوا الله او ادعو الرحمان ایا ما تدعو فله الاسماء الحسنی و لا تجهر بصلواتک و لا تخافت بها
و ابتغ بین ذلک
بسم الله الرحمن الرحیم
1. نماز های ماه رجب:جنگ با کافران در این ماه حرام است و رجب نام نهری در بهشت است که از

شیرسفید تر و از عسل شیرین تر است وهرکه در این ماه روزه بگیرد از آن نهر بنوشد

2.هرشب دو رکعت شامل حمد وسه بار کافرون ویک توحید بخواند و بعد بگوید: لا اله الا الله و حده لا
شریک له و له الملک و له الحمد یحیی و یمیت و هو حی لا یموت بیده الخیر و هو علی کل شی قدیر
والیه مصیر ولا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم و لا حول ولا قوة الا بالله اللهم
                                             ربنا اجعل لنا من لدنک ولیا
  بسم الله الرحمن الرحیم
مستحبات تعقیبات نماز:
1. بعد از نماز قدری مشغول خواندن قران و ذکر و دعا شدن خوب است
2.بهتر است قبل از اینکه از جای نماز خویش بر خیزد و قبل باطل شدن وضو و غسل یا تیمم تعقیب
بخواند
3.تعقیب خوب خواند 34 مرتبه الله اکبر و 33 مرتبه الحمد الله و 33 مرتبه سبحان الله
4. بعد از نماز سجده شکر به جا آورد که صد یا سه مرتبه شکر الله یا شکرا شکرا یا عفوا بگوید
5. گفتن ل
                                             اللهم احفظ هذالدعا من الطاعون
بسم الله الرحمن الرحیم

1= اللهم انت ربی لا شریک لک اصبحنا و اصبح الملک لله . اللهم انت ربی لا شریک لک امسینا و
امسی الملک لله

2= برای بخشش چهار هزار گناه بگو: اعددت  لکل هول لا اله الا الله و لکل هم و غم ماشاء الله لکل
نعمة الحمد الله ولکل رخاء الشکر لله و لکل اعجوبة سبحان الله ولکل ذنب استغفر الله ولکل مصیبة  انا
لله و انا الیه راجعون ولکل ضیق حسبی الله ولکل قضاء و
بسم الله الرحمن الرحیم

به همسفر گفتم نظرت چیه درباره یه جشن کوچیک، یه کارِ کوچیک، یه اطعام کوچیک؟
ما کوچیکیم. کارامون هم کوچیکه.
اون بزرگه. انعامش هم بزرگه.

گفت چرا امسال فقط؟ ان شاء الله هرسال!
اصلا خوبه توی خونمون یه رسمش کنیم.

گفتم کیا رو دعوت کنیم؟ دوستامون خوبه؟

گفت دوستامون که خودشون به یاد غدیر هستن، ما بزنیم تو کار فامیل که خیلی تو این باغا نیستن. بیاریمشون تو باغ

گفتم الحمد لله.

گفت چرا؟

گفتم همسفرمی.

+ از امسال نیت کردیم
بسم الله الرحمن الرحیم
سوره بقره کوهان قران است هر بار که در خانه خوانده شود شیطان تا سه روز به آن خانه وارد نشود ساحران به این سوره راه نیابند در جنگ خواننده این سوره امیر است در قیامت این سوره چتری شود بر سر شخص و از تابش آتش اورا نگه دارد خواننده این سوره در دنیا ارجمد و در آخرت سر بلند باشد اگر این سوره را به چشم خورده یا مصروع یا ترسیده یا فقیر یا دردناک آویزند از آن عبوب خلاص شود
الله ده چیز را دوست دارد و خود به آن مبادرت نموده
1. حمد را دوس
به نام خدای مهدی عج

حجت الاسلام ماندگاری:امام حسین آمد آبروی بعضی ها را برد ؛ مسلمان هایی که تماشاچی بودندچون یا باید طرفدار حق باشند یا باطل ؛ حد وسط نداریمامروز هم انقلاب اسلامی آبروی خیلی ها را برد الحمد الله ؛ امام زمان عج هم ظهور کنند آبروی خیلی ها را میبرند ؛ چون میگویند قیام امام زمان عج مانند قیام امام حسین ع است.حواسمان باشد در تک تک موضوعات ما تماشاچی یا بی تفاوت نباشیم.کلیپ مربوطه:http://yon.ir/aberohttp://www.aparat.com/v/WC398http://roshangari.ir/video/38927http://www
                                       یا ضاعف الحسنات یا دافع البلیات
بسم الله الرحمن الرحیم

1= یا حی یا قیوم یا حیا لا یموت یا حی لا اله الا انت کاشف الهم مجیب دعوة المضطرین اسالک بان
لک الحمد لا اله الا انت المنان بدیع السماوات و الارض ذوالجلال و الاکرام رحما ن الدنیا و الاخرة و
رحیمهما رب ارحمنی رحمة تغنینی بها عن رحمة من سوالک یا ارحم الراحمین

2=الله ربی و لا اشرک به شیئا توکلت علی الحی الذی لا یموت

3= دو رکعت نماز وبعد 70 بار: یا ابص
مریدی به او گفت: چرا این همه استغفار میکنی، ما که از تو گناهی ندیدیم.
جواب داد: سی سال استغفار من به خاطر یک الحمد لله نابجاست!
روزی خبر آوردند بازار بصره آتش گرفته، پرسیدم: حجره من چه؟
گفتند: مال شما نسوخته…
گفتم: الحمدلله…
معنیش این بود که مال من نسوزد مال مردم به درک!
آن الحمدلله از سر خودخواهی بود نه خداخواهی..
چه قدر از این الحمدلله ها گفتیم ...
و فکر کردیم شاکریم؟؟؟؟
 سوره  حمد ده نام دارد
1. فاتحه الکتاب زیرا در اول قران است وهرکه تبرک و تیمن خواهد باید فاتحه را بخواند
2.ام الکتاب است برای آنکه اساس تمام کتب است چانچه ملک را ام القری خوانند و مادر را ام نامند که اصل فرزندان است واز مرجع وقصد آید و ام در لغت به معنای زمین و معدن و پرچم است
3. ام القران . که برای پهلو درد خوانده شود شفا یابد
4. سبع المثانی است زیرا هفت جفت است الله ورحمن  ور حیم و ایاک نعبد و ایاک نستعین و صراط و علیهم
5. وافیه است زیرا در نماز خوان
بسم الله الرحمن الرحیم
در ادامه گزارش های مرکز الحمد للله در جلسه ای بدهی یکی از مددجویان مرکز به  میزان ۱۴۵۰۰۰۰تومان تسویه شد.
❌و سفته و سایر مدارک بدهی تحویل گرفته شده از مددجو و باطل گردید.
✅و به حمد الله در ادامه  وسایل زندگی مددجو عزیز از جمله یخچال (که در این فصل گرم به شدت محتاج آن بودند)، تلویزیون، گوشی و... به مددجوی مرکز عودت یافت.
این خدمات حاصل اعتماد شما به ماست...
                                       لا اله الا الله سبحان العلام السلام
بسم الله الرحمن الرحیم
1= اللهم انی اسالک بان لک الحمد لا اله الا انت بدیع السماوات و الارض یا ذالجلال و الاکرام ان تصلی
علی محمد و آل محمد و ان تجعل لی من امری فرجا و مخرجا ترزقنی من حیث احتسب وم ن حیث لا
احتسب برحمتک یا ارحم الراحمین . یاصریخ المستخرصین ویا غوث المستغیثین و یا مفرج الکرب المکروبین
قد تری مکانی و تعرف حالی و یا یخضر علیک شی من امری

2=اللهم رب السمو
۱۰ سالی میشه
که همچین شبی رو عادت کردم حرم باشم . . .

امسال داشتم به کم‌توفیقیِ خودم فکر میکردم
که باز هم دستِ نوازشِ کریمانه‌ی امامِ‌رضا جانم
به سرم کشیده شد.

ترسی که از کرونای مزخرف تو جامعه افتاده،
باعث شد، اولین بار امام‌رضا رو با "غریب‌الغربا" درک کنم.

و خب چقدر خوبه
و الان که روبروی گنبد نشستم، مییینم که چقد میچسیه.
اصلا بیشتر از قبل میچسبه :)
انگار مجلسِ خصوصیه :)
مهمونا خصوصی‌ان :)
منِ خار هم جا شدم تو این جماعتِ گُل...

لله الحمد
ل
«بسم الله الرحمن الرحیم الحمد لله ربّ‌العالمینبا تحیّت و سلام: ارباب معرفت دانند که احیای آثار و تراجم احوال بزرگان علم تا چه اندازه برای همه طبقات اجتماع از هر حیث مفید است ولی این کمترین دربارهٔ خود چه بنگارد که نه تألیفی شایان تعریف دارد، و نه تصنیفی سزاوار تحسین. نه عقده‌ای را به بنان خود گشوده‌است، و نه مشکلی را به بیان خود حلّ کرده‌است. نه اهل حلّ و عقد است، و نه مرد رتق و فتق. نه به مقامی واصل شده‌است، و نه بهره‌ای از او حاصل. گویی در
به نام خدایی که داشتنش جبران همه نداشتن هاست
حسبنا الله و نعم الوکیل نعم المولی و نعم النصیر

همه چیز تموم شد...همه چیز
من الان از نظر خدا هیچ همسری ندارم من از نظر خدا دیگه متاهل نیستم
و این منمزنی تنهادر آستانه فصلی سرددر ابتدای درک هستی آلودهٔ زمینو یأس ساده و غمناک آسمان ...

ازتنهایی بدتر هم داریم؟آره اینکه بقیه فکر کنن تنها نیستی و من خواستم این بدترو تبدیل به بد کنم

روح مرده ام با لبخند محی الامواتی آقام زنده میشه به امید خدا
آیا بعد ا
از چیزهای کوچیک لذت می‌برم. همیشه نه؛ هر وقت که حواسم باشه. نتیجتا به کارپه دیم هم پایبندم.‌ همیشه نه؛ هر وقت حواسم باشه. امروز که دو سه تا از شاگردام از ذوق بغلم کردن و یکی از شیطون و حرف گوش نکن‌ترین‌هاش بهم گفت "خانوم دوستت دارم" و از دست یکی دیگشون یه هدیه کوچیک گرفتم، پیش خودم گفتم صبح چه حال نزاری توی سرت متصور بودی پریسا و الان واقعیت رو نگاه، چه خوش سعادتی. اذیت شدن‌ها، خستگی‌ها، بدی‌ها، دل‌شکستن‌ها، بی‌مسئولیتی‌ها، ناامیدی و غ
 جهت توکل: دعوئهم فیها سبحانک اللهم و تحیتهم فیها سلم و ء اخر دعوئهم ان الحمد رب العاالمین  انی توکلت علی الله ربی و ربکم ما من دابة  الا هو اخذ بانصیتها ان ربی علی صراط مستقیم((93))
هرکه در خواندن این سوره مداومت کند حقتعالی او را درصف ملائکه و انبیا جای دهد هرکه بخواند این سوره را که به عیسی هم معروف است عیسی (ع) برایش استغفار کند و برایش صلوات فرستند تا زمانی که در دنیا باشد و روز قیامت رفیق او باشد واو را ثواب حوریان دهند وهرکه در سفر بخواند ح
                              لا اله الا الله سبحان القدوس السبوح

بسم الله الرحمن الرحیم
نجات از چاه:اللهم انی اسئلک بان لک الحمد لا اله الا انت المنان بدیع السموات و الارض ذوالجلال و
الاکرام ان تصلی علی محمدو  آل محمد و ان تجعلنی مما انا فیه فرجا و مخرجا

دفع مردم آزار: اللهم ان فلان بن فلان اذانی اللهم اسقم بدنه و اقطع اثره و انقض اجله و عجل له ذلک
فی عامه هذا

تغییر منزل: ان الانسان لف

قل تولوا فقل حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت وهو العرش العظیم

بسم الله الرحمن الرحیم

1. نماز شب اول: چهار رکعت و در هر رکعت یک مرتبه حمد و 15 مرتبه توحید

1.الف. نماز روز اول: دو رکعت که در رکعت اول سوره حمد و فتح و در رکعت دوم سوره حمد و یک
سوره دلخواه
2. نماز شب دوم: چهار رکعت که بعد ازحمد بیست مرتبه قدر

3. نمازشب سوم : دو رکعت که بعد از حمد 50 بار توحید

4. نماز شب چهارم: هشت رکعت که بعد از حمد بیست بار سوره قدر

5. نماز شب پنجم: د
بسم الله الرّحمن الرّحیم
الحمد لله الرّبّ العالمین که چون مهلت هدیه عطا می فرمایید پس از هدیه عطا فرموده شدن وقت، فراغت از کارها، بلاها و ابتلاها، رهایی از رنجها دردها بلاها فشارها سختی ها بحران ها کارهای بغرنج و کارهای طاقت فرسا، بهره مندی از ایمنی امنیت سلامتی آرامش آسایش، در پناه حفاظت خدا بودن، بهره مندی از تسهیل در کارها و معافیت های بی کران، تا در راه خدمت به خوبی ها و استراحت صرف شود و دریغا که خیلی اوقات به هوس رانی و بندگی نفس صرف م

نگاهی گذرا به ولادت،القاب و نسب پیامبر(ص)
نام؛ محمد بن عبد الله،کنیه ابوالقاسم و ابوابراهیم،القاب؛رسول اللّه، نبی اللّه، مصطفی، محمود، امین، امّی، خاتم، مزّمل، مدّثر، نذیر، بشیر، مبین، کریم، نور، رحمت، نعمت، شاهد، مبشّر، منذر، مذکّر، یس، طه و… آنحضرت آخرین پیامبر الهی، بنیان گذار حکومت اسلامی و نخستین معصوم در دین مبین اسلام است.تاریخ ولادت رسول خدا(ص) روز جمعه، هفدهم ربیع الاول عام الفیل برابر با سال 570 میلادی (به روایت شیعه). بیشتر
پی دی اف ترجمه فارسی کتاب «اهل سنت واقعی» تالیف دکتر محمد تیجانی تونسی حفظه الله
لینک دانلود جلد اول
لینک دانلود جلد دوم
لینک دانلود هر دو جلد در یک فایل زیپ
دکتر محمد تیجانی از علمای اهل سنت عمری اهل کشور تونس است که الحمد لله نور بصیرت بر وی آشکار شده و مذهب ناجیه اهل بیت علیهم السلام را برگزید. وی در این کتاب به بررسی اختلافات شیعه و سنی را بررسی کرده و ثابت می‌کند اهل سنت واقعی و عمل کنندگان به سنت پیامبر صلی الله علیه و آله شیعیان هستند ن
تفسیر البرهان فى فضل سورة یس: الشیخ فى مجالسه باسناده قال قال ابو عبد الله علیه السلام علموا اولادکم یس فانها ریحانة القرآن.
و فى الامالى عن على علیه السلام قال الحسن و الحسین علیهما- السلام ریحانتا رسول الله (ص) (روح من سفینة البحار).
و فى مسند احمد بن حنبل (ج 5 ص 51) باسناده عن مبارک بن فضالة فى الحسن اخبرنى ابوبکرة ان رسول الله (ص) کان یصلى فاذا سجد وثب الحسن على ظهره و على عنقه فیرفع رسول الله رفعا رفیقا لئلا یصرع قال فعل ذلک غیر مرة فلما قضى‏ 
                                                        صلوات زیاد حافظه را زیاد می کند.((157))

بسم الله الرحمن الر حیم
آمنت بربی و هو الله الذی لا اله الا هو اله کل اله ومنتهی کل علم ورب کل رب و اشهد الله علی نفسی
بالعبودیة و الذل و الصغار و اعترف بحسن صنائع الله الی و ابوء علی نفسی بقلة الشکر و اسال الله فی
یومی هذا وفی لیلتی هذه بحق ما یراه له حقا علی ما یراه له منی  رضا ایمانا و اخلاصا و ایقانا بلا شک
و لا ارتیاب حسبی الهی من کل من هو دونه و الله وکیل علی
حرز حضرت فاطمه زهرا یکی از حرزهای پرفضیلت و عظیم الشان می باشد که دارای خواص و فوائد زیادی می باشد . این حرز برای رفع تب شدید بسیار موثر است …
حرز و نیایشی حضرت فاطمه زهرا (س) برای رفع تب شدید 
حرز و نیایشی حضرت فاطمه زهرا (س) برای رفع تب شدید,حرز حضرت فاطمه,حرز فاطمه زهرا,حرز مجرب رفع تب شدید,حرز قوی و تضمینی رفع تب,حرز قرآنی برای رفع تب,قوی ترین حرز برای رفع تب شدید,مضمون نیایش و حرز حضرت فاطمه,خواص و فضیلت حرز حضرت فاطمه
حرزی که حضرت فاطمه (س) به
*صلى الله علیه و آله : مَنِ اتَّقى اللّه َ أهابَ اللّه ُ مِنهُ کُلَّ شَیءٍ ، و مَن لَم یَتّقِ اللّه َ أهابَهُ اللّه ُ مِن کُلِّ شَیءٍ . [1]
*الإمامُ علیٌّ علیه السلام : مَن خافَ اللّه َ آمَنَهُ اللّه ُ سُبحانَهُ مِن کُلِّ شَیءٍ ، مَن خافَ النّاسَ أخافَهُ اللّه ُ سُبحانَهُ مِن کُلِّ شَیءٍ . [2]
*الإمامُ الحسنُ علیه السلام : مَن عَبدَ اللّه َ عَبّدَ اللّه ُ لَهُ کُلَّ شَیءٍ . [3]
ادامه مطلب
یک زمانی آنقدر نوشتم و نوشتم که اذن دادند برای ورود. چند سالی میشود که توفیق چنان سلب شده که انگار باز هم راهی نمانده جز نوشتن. به نیت اربعین 1442 اینجا را باز میکنم که باز اذن دهند. برای حضور در بارعامی که خاصان بار خود را خوب میبندند..
اشهد ان لااله الا الله
اشهد انّ محمدا رسول الله 
اشهد انّ علیّا ولی الله 
و سلام الله علیک یا اباعبدالله و سلام الله علی الارواح اللتی حلّت بفنائک...

فردای اربعین 1441

برای جلوگیری از فقر و بهبود وضعیت مالی  در هر روز 100 مرتبه « یا غَنی»((126))
بسم الله الرحمن الرحیم

رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم فرموده است: ذکر «سبحان الله و الحمد الله و لا اله الاّ الله و الله اکبر» را زیاد بگوئید.چون در قیامت این اذکار با گروهی از فرشتگان و محافظ از پیش رو و پشت سر خواهند آمد. و این اذکار باقیات و صالحات می باشند.

در حالی که اهل دنیا دائم به ذکر دنیا مشغول اند و در لذت های دنیوی غوطه می خو
 ابن منذر گوبد خدمت حضرت   صادق ع  از وحشت   ترس. و اندوهاز تنهایی. یاداور شدم فرمود ایا شما را اگاه نگنم بچیزی که هر گاه انرا  بگوبیدنه در شب و نه در روز  از تنهایی  نترسبد وال  ابنست وبسم  الله و با لله و توکلت   علی الله وانه من یتوکل علی الله  فهو  حسبه  ان الله بالغ امره قدجعل الله لکل شی. قدرا اللهم اجعلنی. فی امایک و فی منعک.   پس فرمود بما. رسیده که مردی سی. سال ابن دعا را میخواند ویک. شب. ترک کرد همان. شب اورا. عقرب گزید
فیلم اهنگ الله الله میایه بوی گلاب میاید
اهنگ الله الله میایه علی براتی
دانلود اهنگ الله الله میآید بوی گلاب میایه خانه جارو کنید داماد ما

دانلودآهنگ الله الله میایه بوی گلاب میاید

اهنگ الله الله میایه از یونس اسماعیلی
دانلود اهنگ الله الله میایه از یونس اسماعیلی
دانلود اهنگ الله الله غریبم ای یار
دانلود اهنگ الله الله میآید بوی گلاب میاید خانه جارو کنید داماد ما
نگاه قویتر شده
دیگه14شهریور براش مثل زلزله نیست که از یه هفته قبل براش برنامه بریزه چی کار کنه که چی نشه!
تا همین الان که اتفاقی دیدم یادم نیومده بود...
حالا هم حسم معمولیه
نمیگم خیلی خوبم خب منطقی نیست اصا که ادم تو تاریخایی که خاطره ی تلخ داره، حالش خیلی خوب باشه
اما خیلی از قبلا بهترم...
من روبه بهبودم
 خدا بهم کمک کرد...
سخت و دور بود .... ولی شد
رسیدم
به لطف خدا:)
الحمد لله

یا الله یا رحمان یا رحیم یا خالق
بسم الله الرحمن الرحیم
1=برای اینکه حج روزی تو شود هزار مرتبه بگو: لا حول و لا قوة الا بالله

2= برای رفتن به سفر سه مرتبه در گوش راست و چپ بخوان : اعوذ بالله من الشیطان الرجیم ان الذی
فرض علیک القران لرادک الی معاد فا الله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین

3=برای ایمنی از دزد و دشمن: اعوذ بعزة الله و اعود بمغفرة الله و اعوذ برحمة الله و اعوذ بسلطان الله ان
الله علی  کل شی قدیر و

خدایا !
من چگونه شکر تو گویم و حال آنکه خود توفیق سپاسگزاری از تو ، محتاج شکر دیگریست.

خدایا!
من با کدام زبان به سپاس بپردازم که گردش زبان به سپاس ، خود نیازمند تشکر است.

خدایا!
من چگونه نوای ((لک الحمد) سر دهم که این نوای ارادت ، خود از بی شمار نعمت های توست و محتاج ( لک الحمد) ی دیگر.

خدایا!
من چگونه عطایای تو را سر به سجده بگذارم که این پیشانی و خاک از توست
 و این سر و سودا نیز از تو و اینهمه در خور سجده ای دیگر برای تو.

ربی! خدای من ! معبودم!
تفسیر آیت الله جوادی آملی درباره « بسم الله الرحمن الرحیم»
بسم الله الرحمن الرحیم جمله بسم الله الرحمن الرحیم ۱۱۴ بار بر پیامبر اکرم(ص)نازل شده است؛ در ۱۱۳ سوره به عنوان سرفصل آمده و از آنجا که اول سورهٔ برائت بسم الله نازل نشده و در سورهٔ نمل علاوه بر ابتدای سوره، در آیه« إنّه من سلیمان و إنّه بسم الله الرحمن الرحیم» نیز این جمله مبارکه آمده است مجموعا ۱۱۴ آیه می شود.
ادامه مطلب
مسموم شهید شدن رسول خدا صلی الله علیه و آله در بیان شیخ مفید
۱- شیخ مفید رضوان الله علیه:

✍ رسول الله صلى الله علیه وآله محمد بن عبد الله... وقبض بالمدینة مسموما یوم الاثنین للیلتین بقیتا من صفر....

رسول خدا صلی الله علیه و آله در روز دوشنبه بیست و هشت صفر در مدینه در حالى که مسموم شده بود، از دنیا رفت.

المقنعة، تألیف شیخ مفید، صفحه ۴۵۶

«در معنای تسبیح و حمد خدای تعالی»

و در کتاب اختصاص، شیخ مفید به سند خود از جعفر بن محمد از پدرش از جدش حسین بن على بن ابى طالب (علیه السلام ) از رسول خدا (صلى اللّه علیه وآله و سلم ) - در حدیثى طولانى که حکایت گفتگوى آن جناب با مردى یهودى است - روایت کرده که: یهودى از آن جناب سؤال هایی کرد، و رسول خدا (صلى اللّه علیه وآله و سلم) در آن گفتگو فرمود:
وقتى بنده خدا مى گوید «سبحان اللّه» همه موجوداتى که پایین عرش هستند با او تسبیح مى گویند، و در نتیجه
یک روزی هم رسید و یک نفر آمد و دو زانو کنارمان نشست، بعد سرش را کج کرد و توی چشمهایمان زل زد، نم اشک را که دید چشمهایش لرزید و بعد گفت که او هم مثل دل ما دلش تنگ است، گرفته است، غصه دارد.
بهمان گفت صبر کنیم...
از شما چه پنهان این روز ها همه بهمان میگفتند صبر کنیم...
اما هیچ کس قبل از گفتن چشمهایش نلرزیده بود...
اما قبل از گفتن هیچ کس دل ما نلرزیده بود...
از آرامشی که گرفته ایم ترس برمان داشته که این بار نکند پیرتر شویم...
فرار کردیم.
انتظار را به ترسِ نشد
بسم الله الرحمن الرحیم
♦ راه رسیدن به آرامش و موفقیت چیست؟
♦ علم  ( ان ال پی ) در این باره چه می گوید؟
♦ نظر روانشناسی غرب در این باره چیست؟
♦ چرا فقط من باید اینقدر مشکلات داشته باشم؟ 
در رابطه با سوالات بالا 14 سال است تحقیق می کنم
حاصل این تحقیقات تألیف کتاب قدرت روحی است. 
قصد دارم مطالب مهم و کاربردی کتاب را با توضیحات بیشتر در این وبلاگ بنویسم 
هر چه که در اینجا می نویسم با عشق می نویسم و از ته دل می نویسمخیلی دوست دارم آنچه که باعث آرامش

امشب چه شبی است بهتر از یک دهر است
آواز جهان مژده از صد بهر است
صد بهر به گوش این جهان یک راز است
وآن راز محمدی پسند، آن ساز است
آن راز دهد مژده به هر دل ای دوست
بر گوش جهان نغمه ی یا الله است
امشب شب مهمانی و شب، شوق و نداست
تا صبح به گوش ماه،قل هو الله است
یا حق کنم از بهر سجود خوش اقبال
من عاشقم و حاجت این شب یاد است
امشب شب قدر و شب فتوا و دعاست
ای مونس من، عشق همه ثار الله است
خونی که شده جاری ز بوی الله
دارد این ندا که یار ما قران است
دانلود کتاب استفتائات قضایی
عنوان کتاب : استفتائات قضایی نویسنده : آیت الله العظمی سید محمد صادق روحانی تعداد صفحات : 267 فرمت فایل : word بخش هایی از متن کتاب : مقدمه بسم الله الرحمن الرحیم الحمد لله رب العالمین، و الصلاة و السلام على خیر خلقه محمد و آله الطاهرین، و لعنة الله على اعدائهم اجمعین الى یوم ...
دریافت فایل
                       یا ولی الحسنات یا غافر الخطیئات یا محیی الاموات
بسم الله الرحمن الرحیم
1= اللهم ارزقنی من فضلک الواسع الحلال الطیب رزقا واسعا حلالا طیبا بلاغا للدنیا و الاخرة صبا صبا
هنیئا مریئا من غیر کد ولا من من احد خلقک الا سعة من فضلک الواسع فانک قلت و اسالو الله من
فضله فمن فضلک اسال ومن عطیتک اسال ومن یدک الملئی اسال

2= اللهم انک تکفلت برزقی و رزق کل دابة فیا خیر من دعی ویا خیر من سئل ویا خیر من اعطی و یا
افضل مرتجی افعال بی

3=
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
از قول فرزند علامه طهرانی علیه‌السلام نقل میکنم
آیت‌الله سیدمحسن طهرانی فرمودند
قریب به این مضمون
شخص در میان جمعیت فریاد زد برای سلامتی امام زمان عج و آیت‌الله العظمی بروجردی صلوات...
حضرت آیت‌الله العظمی بروجردی به شدت ناراحت شدند که چرا به امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف بی احترامی کردید و نامشان را کنار نام من آوردید و فرمودند آن فرد از خانه من بیرون برود و....
حال خدا به ف
رسول الله صلی الله علیه وآله وسلم به امیرالمومنین علی صلوات الله علیه فرمودند:
یا علی ! چهار چیز است که در هر کس باشد اسلام او کامل است:
صداقت ، سپاسگزاری ( در برابر خدا و در مقابل خوبی های دیگران) ، حیا و شرم ، خوش خلقی
تحف العقول ص 6 الی 9
شیخی به طوطی اش "لا اله الا الله" آموخته بود!طوطی شب و روز "لا اله الا الله" می گفت!روزی طوطی به دست گربه کشته شد!شیخ به شدت می گریست!علت بی تابی را از او پرسیدند پاسخ داد:وقتی گربه به طوطی حمله کرد طوطی آن قدر فریاد زد تا مرد!"لا اله الا الله" را فراموش کرد!زیرا او عمری با زبان گفت و دلش آن را یاد نگرفته و نفهمیده بود!سپس شیخ گفت: می ترسم من هم مثل این طوطی باشم، تمام عمر با زبان "لا اله الا الله" بگویم، و هنگام مرگ فراموش کنم!
                                       لا اله الا الله محمد رسول الله
بسم الله الرحمن الرحیم
1=دو رکعت نماز می خوانی بعد 101 بار می گویی: استخیر الله برحمته خیره فی عافیه
2= جهت رفع گرفتاری : 101 بار می گویی : رب انی مسنی الضر و انت ارحم الراحمین
3= در سختی : هفتاد بار بگو: یا الله یا محمد یا علی یا فاطمه یا صاحب الزمان ادرکنی و لا تهلکنی
                                      لا اله اله الله سبحان العظیم العظم  الباقی
بسم الله الرحمن الرحیم
به جهت رفع درد مثانه این آیات را در وقت خواب سه مرتبه و بعد از بیدار شدن یک بار بخواند:

الم تعلم ان الله علی کل شی قدیر - الم تعلم ان الله له المک السموات و الارض و ما لکم من دون الله
من ولی و لا نصیر (106 و107 بقره)
برای رفع سنگ مثانه سوره انشراح را نوشته وبشوید و آب را بنوشد شفا یابد
-اللّه اکبر، اللّه اکبر، اللّه اکبر
السلام علیکم و رحمة الله و برکاته، انّ الله و ملائکته یصلّون علی النّبی یا ایّها الذین آمنوا صلّوا علیه و سلّموا تسلیماً
مردم سه صلوات فرستادند و یکی از پیرمردهای صف اول جماعت که خادم مسجد بود، میکروفن را گذاشت کنار جوانی که به تازگی دهه ی دوم زندگی اش را شروع کرده بود تا او تعقیبات نماز را بخواند.

ادامه مطلب
الْحَمْدُ لِلَّهِ‌ رَبِ‌ الْعَالَمِینَ‌

ستایش مخصوص خداوندی است که پروردگار جهانیان است.

واژه نگاشت:
«رَبِّ»: پروردگار. مصدری است به معنی تربیت، و در اینجا در معنی اسم
فاعل، یعنی مربّی به کار رفته است، و صفت (الله) می‌باشد. «الْعَالَمِینَ»:
جهانیان، جهانها. هر صنفی از اصناف آفریدگان. اسم آلت است و به معنی آنچه خدا بدان
شناخته شود. از راه تغلیب به صورت جمع مذکّر سالم با (ین) جمع بسته شده است.

نکته ها و پیام ها:

۱ - همه
ستایشها از آن خداوند
طریقه‌ی آیت الله کشمیری در خواندنِ «ناد علی»استاد صداقت در کتاب روح و ریحان به نقل از آیت الله کشمیری می نویسند:«هر مشکل که برایم در نجف پیش می آمد، می رفتم صحن امیرالمؤمنین (ع) و هفت بار نادعلی می خواندم و مشکلم حل می شد.»ذکر «ناد علی» در کتاب ها به صورت های مختلف نقل شده است. آیت الله کشمیری ذکر «نادعلی » را چنین می خواندند:«نادِ علیّاً مَظهر العَجائب، تَجِدهُ عوناً لک فی النَوائِب، کلُّ همّ و غمّ سَیَنجَلی، بولایتک یا علیّ یا علیّ یا علیّ،
حضرت صادق ع فرمود مردی خدمت رسولخدا. . دص امده عرضکرد  پیغمبر خدا قرض ووسوسه در دل بر من غالب گشته دستوری برای رفع هر دو بمن بدهید پس پیغمبر ص باو فرمود بگو توکلت علی الحی الذی لا یموت  الحمد لله لم یتخذ صاحبه ولا ولدا ولم یکن له شریک فی الملک ولم بکن ه من الذل وکبره تکبیرا حضرت ع فرمود مدتی بر این جریان گذشت پس. روزی ان مرد بر پیغمبر ص.گذرکرد انحضرت صدای اوزدو فرمود چه کردی عرض کرد ای رسولخدا انچه بمن فرمودی بدان ادامهدادم و خدا دین مرا ادا کرد
ولایت امیر المومنین علیه السلام ولایت خداست
شیخ صدوق رضوان الله علیه روایت کرده است:
۳- حدثنا الحسین بن أحمد بن إدریس رحمه الله، قال: حدثنا أبی، قال: حدثنا إبراهیم بن هاشم، عن محمد بن سنان، قال: حدثنا أبو الجارود زیاد بن المنذر، عن سعید بن جبیر، عن ابن عباس، قال: قال رسول الله (صلى الله علیه وآله): ولایة علی بن أبی طالب ولایة الله، وحبه عبادة الله، واتباعه فریضة الله، وأولیائه أولیاء الله، وأعداؤه أعداء الله، وحربه حرب الله، وسلمه سلم الله عز
                               لا اله الا الله سبحا ن رب الملائکة و الروح
بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم را د الضالة و الهادی من الضلالة صل علی محمد و آل محمد و احفظ علی ضالتی واردها الی
سالمة یا ارحم الراحمین فانها من فضلک و عطائک یا عباد الله فی الارض و یا سیارةی الله فی الارض ردوا
علی ضالتی فانها من فضل الله و عطائه
اگه جایی تو زندگیت ابهام داشتی و نتونستی درست حسابی تصمیم بگیری،اگر بین دو سه تا گزیه مردد بودی،تقوا پیشه کن تا خدا راه صواب و صحیح رو بهت نشون بده
خداوند فرمود 
یا ایها لذین امنو ان تتقوا الله یجعل لکم فرقانا
و در جای دیگر فرمود
و من یتق الله یجعل له مخرجا و یرزقه من حیث لا یحتسب
و در جای دیگر فرمود 
و اتقوا الله و یُعلِّمکم الله و الله بکل شی علیم
چیه این تقوا؟؟هر در زندگی خودش متناسب با شرایط خودش میدونه تقوا چیه و چه مصداقی داره براش.یکی بر
بازیگوشی‌اش گرفته بود ذهنم. نشسته بودی روبرویم. خودم را کج‌تر کردم که فکر کنی حواسم جمع کار خودم است. نبود. با این که دوستت دارم، خجالت می‌کشم که بیشتر از این بدانی. میان خطوط مقاله‌ی استراتژی خلق قابلیت، بین کلمات قفل می‌کردم. چهره‌ات یادم می‌رفت. صورتت محو و صیقلی می‌شد، خیره به یک مقاله‌ی دیگر. چه شکلی بودی؟ هول برم می‌داشت. نکند رفته باشی یا هرگز نیامده باشی؟ می‌توانستم با چند درجه حرکت نامحسوس، نگاهت کنم و نفس عمیقی بکشم اما غدی‌ا
بیهقی از امام شافعی روایت کرده که:
(الله تبارک و تعالی یاران رسول الله صلى الله علیه و آله و سلم را در قرآن، تورات و انجیل مورد ستایش قرار داده و فضیلت آنها را بر دیگران بر زبان رسول الله صلى الله علیه و آله و سلم بیان کرد، پس الله به آنها رحم کرد و به جهت رساندن آنها به بالاترین درجات صدیقین، شهداء و صالحین به آنها شادباش گفت). آنها سنتهای رسول الله صلى الله علیه و آله و سلم را به ما رساندند و رسول الله صلى الله علیه و آله و سلم و وحیی
دلم میخواهد گریه شوم، اشک شوم و زمین مرا ببلعد.و غربت پسر فاطمه سلام الله علیها ای کاش یک روز مرا بکشد. مهجوری دین و غلبه سنت های جاهلی، داری است که یارای از پای انداختن آدمی را خواهد داشت. باورهایی که لابه لاهای رسم و رسومات به لجن کشیده شده و متعفن یک روز گندشان در می آید.التماس دعاوالی الله ترجع الامور...
سلام بر بسیجیان گمنام امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف و بر سربازان گمنام نائب بر حقش امام خامنه ای حفظه الله . اینجا پایگاه ارباب عاشورائیان و سید ناظران وجه الله است . اینجا مدرسه ی مبارزه با شیطان است . اینجا جایگاه مخلصین مجاهد فی سبیل الله و پروشگاه مبارزین استکبار جهانیست 
ما آماده ایم برای ظهور منجی عالم بشریت عج ...
٥ـ قال : ومن ألفاظ رسول الله ( صلّى الله علیه وآله وسلم ) : الشدید من غلب نفسه.
از سخنان رسول خدا صلی الله علیه و آله این بود که می‌فرمودند: قوی و استوار آن کسی است که بر نفس خویش غلبه کند.
وسائل الشیعة، تالیف شیخ حر عاملی رحمه الله، ابواب جهاد با نفس، باب ۱، حدیث ۵
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز
یا حجه بن الحسن العسکری
تسلیت عرض مینمایم
وفات
حضرت آیت الله سید محمد محسن حسینی طهرانی را
آقا جان روز بروز تنهاتر ، آقاجان چرا با درخواست حضرت آیت‌الله العظمی...برای آمدن ، برکات هم کم کم می روند...
روز بروز بدتر شد و میشود 
آقا جان ...
بسم الله الرحمن الرحیم

هرکه این سوره را تلاوت کند الله برایش ده حسنه نویسد بعدد هرکه سلیمان هود وشعیب و صالح و ابراهیم را تصدیق یا تکذیب کرده است و هرگاه روز قیامت بر خیزد لا اله الا الله گوید و هرکه آن را بخواند به او غش حادث نشود

عن ام المؤمنین عائشة رضی الله عنها قالت:(قال رسول الله صل الله علیه وسلم من احدث فی امرنا هذا ما لیس منه فهو رد) رواه مسلم

حضرت رسول اکرم میفرمایند:کسی که احداث و نوآوری در دین ایجاد کند،که در اصل شریعت موجود نیست و در دین مبین مبنا و منشا و اساسی ندارد،مردود و غیر قابل تأیید است.

عن ام المؤمنین عائشة رضی الله عنها قالت:(قال رسول الله صل الله علیه وسلم من احدث فی امرنا هذا ما لیس منه فهو رد) رواه مسلم

حضرت رسول اکرم میفرمایند:کسی که احداث و نوآوری در دین ایجاد کن،که در اصل شریعت موجود نیست و در دین مبین مبنا و منشا و اساسی ندارد،مردود و غیر قابل تأیید است.

رسول الله صلى الله علیه وآله :مَن لا یَرْحَمِ الناسَ لا یَرحَمْهُ اللّه ُ 
 کسى که به مردم ترحّم نکند، خداوند به او #رحم نمى کند.
تفسیر روایی:عنه صلى الله علیه وآله:مَن لا یَرحَمْ مَن فی الأرضِ لا یَرحَمْهُ مَن فی السماءکسى که به ساکنان زمین رحم نکند، آن که در آسمان است به او رحم ننماید
▫️عنه صلى الله علیه وآله:إنّما یَرحَمُ اللّه ُ مِن عِبادِهِ الرُّحَماءخداوند تنها به بندگان مهربان خود، رحم مى کند .
▫️عنه صلى الله علیه و آله :و الذی نَفسِ
علت نام گذاری حضرت زهرا سلام الله علیها به فاطمه
شیخ طوسی رضوان الله علیه عالم بزرگ شیعه روایت کرده است:
٥٧١ / ١٨ ـ وبهذا الاسناد ، قال : قال رسول الله صلى الله علیه وآله : إنما سمیت ابنتی فاطمة لان الله ( عز وجل ) فطمها وفطم من أحبها من النار.
رسول خدا صلی الله علیه و آله فرمودند: دخترم را فاطمه نامیدم زیرا که خداوند او و دوستدارانش را از آتش جهنم دور کرده است.
الامالی، تالیف شیخ طوسی، مجلس ۱۱، حدیث ۱۸، صفحه ۲۹۴، چاپ دار الثقافة
‏چند سال دیگه نوه های پوری حسینی و حسین فریدون و شبنم نعمت زاده و...
(خلاصه همه ی مفسدین اقتصادی که یکی یکی دارن مجازات میشن )

به « رئیسی » میگن آیت الله زندان!!!
دقیقا مثل جریان اعدام های منافقین سال های اول انقلاب که میگفتن آیت الله قتل عام !!!
❌به نظر شما با کسانیکه الان این دزدی ها و دستگیری ها رو می بینن ولی چند سال دیگه تهمت میزنن و میگن « آیت الله زندان » چکار باید کرد ؟!!!
بسم الله الرحمن الرحیم
با توسل بر آستان مقدس اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام، سعی بر آن داریم تا حتی قدمی کوچک در راستای تبلیغ معارف ناب اسلامی برداشته باشیم. ان شاء الله مورد خشنودی و رضایت حضرت حجت عجل الله تعالی فرجه الشریف قرار بگیرد.

طلبه حقیر، سید علی محمدی موسوی
بسم الله الرحمن الرحیم
با توسل بر آستان مقدس اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام، سعی بر آن داریم تا حتی قدمی کوچک در راستای تبلیغ معارف ناب اسلامی برداشته باشیم. ان شاء الله مورد خشنودی و رضایت حضرت حجت عجل الله تعالی فرجه الشریف قرار بگیرد.

طلبه حقیر، سید علی محمدی موسوی
قال رسول الله - صلّی الله علیه و آله - : 
پیامبر اکرم - صلّی الله علیه و آله - فرمود: ای سلمان بر تو باد تلاوت قرآن، به درستی که تلاوت قرآن کفاره است برای گناهان و حجاب از آتش و امان از عذاب است و برای کسی که قرآن می خواند به ازای هر آیه ثواب صد شهید نوشته می شود. «بحار الأنوار، ج ۹۲، ص ۱۷»
قال رسول الله - صلّی الله علیه و آله - :   پیامبر اکرم - صلّی الله علیه و آله - فرمود: کسی که ده آیه در یک شب بخواند، نوشته نمی شود از غافلین و هر کس پنجاه آیه بخواند د
بسم الله
و لله الحمد
حدود یک ماه پیش
خدای مهربان خانه ی مارا به عطر نام "حسین" مزین فرمود

پ.ن:
این روزها
صدایش که میزنم
دلم میلرزد
چه سِرِّ عظیمیست در این نام...
الله اکبر...

+
یا زهرا (س)
جسارت ما رو ببخشید که اسم عزیزان شمارو روی بچه هامون میذاریم
دلمون میخواد به هر طریقی عرض ادب و ارادت و اعلام محبت کنیم به شما و فرزندانتون.

++
لذتی ازین بالاتر نیست
که روزی هزار بار
تو خونه آدم بگن
"حسین جان"

+++
همه بچه هام فدات
حسین فاطمه...
نقش نگین انگشتر امامان شیعه
نقش نگین انگشتر امام علی(ع): الملک لله  ودیگری انگشتر وی که نگینی از حدید صینی سفید صاف بود در هفت سطر بود که در جنگها وشدت ها در دست می کردند.

1_ عندالشدائداعددت لکل هول لا اله الا الله          2_ولکل کرب لا حول ولا قوة الا بالله              3_ ولکل مصیبة نازلة حسبی الله                4_ ولکل ذنب کبیرة استغفر الله                5_ ولکل هم وغم قادح ما شاء الله         6_ ولکل نعمة متجدد الحمد لله            7_
                                          لا اله الا الله سبحان العزیز الجبار
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم لا تخزنی یوم یبعثون یوم لا ینفع مال و لا بنون و انفقوا من ما رزقنا کم من قبل ان یاتی احدکم الموت
فیقول رب لولا اخرتنی الی اجل قریب فاصدق و اکن من الصالحین ولن یوخر الله نفسا اذا جاء اجلها و الله
خبیر بما تعملون
بسم الله الرحمن الرحیم
الحمدلله آیت الله محمد یزدی حفظه الله از علمای بصیر، انقلابی، توانمند و در خدمت نظام و ولایت بوده اند و موید به تاییدات فراوان امامین انقلاب هستند در ادامه پوسترهایی ناب از بیانات این عالم بزرگوار تقدیم می گردد.
ادامه مطلب

نامه را گرفتم و تا در را ببندم و به اتاق برسم چند بار آن را خواندم. نامه خیلی ساده و مختصر بود ... توی نامه نوشته بود:

بسم الله الرحمن الرحیم ... و سلام گرم از میان مالک اشتر ها و حبیب بن مظاهرهای واقعی اباعبدالله الحسین بر شما.
 اگر از احوال اینجانب بخواهی بپرسید، الحمد لله خوب هستم و اگر خدا قبول کند، دارم بندگی می کنم  امیدوارم روزی برسد که با پیروزی اسلام بر کفر جهانی و ریشه کندن ظلم با دست مبارک ولیعصر، شما زهرا خانم و خانواده محترم و حزب
بسم الله الرحمن الرحیم
نماز متسحبی:
1.نماز های متسحبی به شکل دو رکعتی خوانده می شوند بجز نماز وتر در نماز شب که یک رکعت است
و نماز اعرابی که به یک دو رکعتی و دو چهار رکعتی است

2.در نماز مستحبی غیر از چند نماز خواندن سوره واجب نیست

3.نماز مستحبی را می شود در حال راه رفتن و سواری خواند و در این وضعیت لازم نیست رو به قبله
باشی

4.نماز های نافله: نافله صبح قبل از نماز صبح و دو رکعت - نافله ظهر قبل از نماز ظهر و هشت رکعت-
نافله عصر قبل از نماز عصر و هشت
تو از چی دلخوری پَرو نمیشه ریخت توو بالشای آجری ●♪♪ ♥‿♥ ♪دلت گرفته و تفنگ سَرپُری از چی دلخوری ●♪♪ ♥‿♥ ♪نه گریه داری و نه میشه خنده رو کشید به صورتت !!!♪ ♥‿♥ ♪گذشته هات هنوز نمیره توو کَتت بغضِ عادتت ♫♪ ♥‿♥ ♪الله من سفید دنیام سیاه الله دل نمیشه سر به راه !!!♪ ♥‿♥ ♪الله تنها توو انبار کاه هی میگشتم دنبال نخ سوزنای اشتباه ●♪♪ ♥‿♥ ♪الله جونم آلودست ببخش دائم بهم زدن رو دست ببخش ♫♪ ♥‿♥ ♪الله من اصن آدم بده لااقل تو مثل آدم مُر
تو از چی دلخوری پَرو نمیشه ریخت توو بالشای آجری ●♪♪ ♥‿♥ ♪دلت گرفته و تفنگ سَرپُری از چی دلخوری ●♪♪ ♥‿♥ ♪نه گریه داری و نه میشه خنده رو کشید به صورتت !!!♪ ♥‿♥ ♪گذشته هات هنوز نمیره توو کَتت بغضِ عادتت ♫♪ ♥‿♥ ♪الله من سفید دنیام سیاه الله دل نمیشه سر به راه !!!♪ ♥‿♥ ♪الله تنها توو انبار کاه هی میگشتم دنبال نخ سوزنای اشتباه ●♪♪ ♥‿♥ ♪الله جونم آلودست ببخش دائم بهم زدن رو دست ببخش ♫♪ ♥‿♥ ♪الله من اصن آدم بده لااقل تو مثل آدم مُر
بسم الله الرحمن الرحیم الحمد لله رب العالمین و صلی الله علی محمد و آله الطاهرین
اخلاص عالمی برای خودش دارد. اگر تو او را بخواهی دیگر چیز دیگری نمی خواهی. 
امام صادق(ع) می‌فرماید: خداوند بندگانی دارد که روز قیامت پروندۀ اعمالشان کاملاً خالی و سفید است. 
ملائکه از پروردگار می‌پرسند: چرا هیچ چیزی در پروندۀ اعمال اینها ثبت نشده است؟ 
خداوند می‌فرماید: اینها برخی از بندگان مخلص من هستند که آن‌قدر خلوص‌شان بالا بوده که وقتی کار خوبی انجام می‌د
هیئت شیفتگان وحی برگزار می نماید اعظم الله اجورکممراسم روضه خوانی بانوی دوعالم حضرت زهرا (سلام الله علیها  )به همراه یادبود سردارشهید حاج قاسم سلیمانی
⚫ ✅چهارشنبه ساعت ۹:۴۵صبح 
حضورتان تسلایی است  بر دل امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف.  ▪   مکان :میدان پلیس ابتدای بلوار شهید محلاتی کوچه ۲ موسسه قرآنی شیفتگان وحیsapp.ir/shifteganvahy
یکی از یاران رسول خدا صلی الله علیه و آله فقیر شد. محضر رسول خدا صلی الله علیه و آله آمد و شرح حال خود را بیان کرد. پیغمبر صلی الله علیه و آله فرمود:
برو هر چه در منزل داری اگر چه کم ارزش هم باشد بیاور!
آن مرد انصار رفت و طاقه ای گلیم و کاسه ای را خدمت پیغمبر صلی الله علیه و آله آورد.
حضرت آنها را در معرض فروش گذاشت و فرمود: چه کسی اینها را از من می خرد؟
مردی گفت: من آنها را به یک درهم خریدارم.
حضرت فرمود: کسی نیست که بیشتر بخرد!
مرد دیگری گفت: من به دو د

لا تجد قوما یومنون بالله والیوم الآخر یوادون من حاد الله و رسوله و لو کانوا آباءهم او ابناءهم او اخوانهم او عشیرتهم اولئک کتب فی قلوبهم الایمان و ایدهم بروح منه و یدخلهم جنات تجری من تحتها الانهار خالدین فیها رضی الله عنهم و رضوا عنه اولئک حزب الله الا ان حزب الله هم المفلحونهیچ قومی را که ایمان به خدا و روز رستاخیز دارند نمی‌یابی که با دشمنان خدا و رسولش دوستی کنند، هر چند پدران یا فرزندان یا برادران یا خویشاوندانشان باشند؛ آنان کسانی
بسم الله الرحمن الرحیم
دیروز پر از اتفاق بود...
فاطمه ای که میلرزید فاطمه ای که خیس عرق شده بود از شدت فشار روحی...
تا پاش رسید به خونه محبوبش قلبش آروم شد آروم آروم آروم
از دیروز بعد ازظهر تا امروز صبح هوای حرم تنفس کردم پامو بیرون نذاشتم نفس کشیدم و پلک زدم و حرف زدم هنوز هم دلم هوای حرم میطلبید ولی مجبور بودم بیام سر کار...
حالم اصلا قابل مقایسه با دیروز قبل از ورود به حرم نیست
الحمدلله...از اعماق قلبم الحمد لله
دلم یه جوریه ولی پر از صبوریه
من چ
#حدیث_مهدوی 
امام حسین(ع)
«اما ان الصابر فی غیبته علی الأذی و التکذیب، بمنزلة المجاهد بالسیف بین یدی رسول الله صلی الله علیه و آله».
«کسی که در زمان غیبت به آزار و انکار دشمنان صبر کند همانند کسی است که در محضر رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم جهاد کند».
کمال الدین صدوق/ ص317
موضوع : شروع کارها با بسم الله الرحمن الرحیم
اعوذ بالله من الشیطان الرجیم
بسم الله الرحمن الرحیم
الحمد لله علی ما انعم و له الشکر علی ما الهم و الثناء بما قدم من عموم نعم ابتداها و سبوغ آلاء اسداها و تمام منن و الاها جم عن الاحصاء عددها و نای عن الجزاء امدها و تفاوت عن الادراک امدها و الصلاة و السلام علی النبی الامی المکی المدنی القریشی الهاشمی الذی سمی فی السماء احمد و فی الارض بأبی القاسم محمد ثم الصلاة و السلام علی آله الطیبین الطاهرین ال
ای حضرت گل سوی گلستان گذری کن
با آمدنت فصل خزان را سپری کن
از هجر تو سیمرغ دلم مشت پری شد
این صید گرفتار قفس را سفری کن
جز حسرت روی تو دگر هیچ غمی نیست
ای مونس جان  سوی گدایان نظری کن
سخت است که عاشق رخ معشوق نبیند
برقع بگشا  جان من امشب خطری کن
مهدی تو بیایی غمم انجام بگیرد
با آمدنت شام دلم را سحری کن
عمر آدم بالا می رود و در همان حال رو به اتمام است و چه سرعتی دارد این چرخ گردان هستی امروز که چشمم به فهرست این دفتر افتاد فقط حقارت انسان فرصت محدو
اشاره ای به؛ ختم و خواص بسم الله الرحمن الرحیمخدای متعال برای اینکه به انسان‌ها بیاموزد که کار را به نام خدا آغاز کنند هم سوره‌های قرآن و هم ابتدای قرآن را با «بسم الله الرحمن الرحیم» آغاز کرده و علمای فریقین (شیعه و سنی) از رسول خدا (صلی الله علیه وآله) نقل کرده‌اند «کل امر ذی بال لم یبدأ فیه به بسم الله فهو ابتر» ( الدر المنثور ج ۱، ص ۲۶)؛ «هر کاری که به نام خدا شروع نشود ابتر است. بنابراین اگر انسان کاری را به نام خدا شروع نکند، هرگز به مقصد ن
مرحوم مرتضوی:
برای دیدن صاحب الامر همچنان که مرحوم مجلسی نیز در حدیثی در بحار ذکر کرده است این عمل را انجام دهد.ابتدا شش عدد نماز دورکعتی بخواند که مجموعاً دوازده رکعت خواهد شد بعد از «حمد» در تمامی رکعات سوره توحید را بخواند سپس صلوات فرستاده و بگوید:«سلام علی آل یاسین ذلک هو الفضل المبین من عند الله و الله ذوالفضل العظیم  امامه من یهدیه صراطه المستقیم قد اتاکم الله خلافته یا آل یاسین (و صلی الله علی سیدنا محمد النبی و آله الطاهرین)» این عم
الله اکبر...!
الله اکبر....!
صدای اذان را میشنوی؟‌خدا با تو سخن میگوید...
خدایا حافظ وطنم ، مردمانش ،سربازانش ،سردارانش باش.... :)
رهبرم... !
خدایا.... 
سردارم جایگاه ابدیت تو در قلبِ ماست‌‌....حاج قاسم، سلیمانی های دیگری هستند که دارند انتقام خونت را میگیرند....!! تو آرام بخواب سردار خیالت راااااااحت ....❤️ #انتقام_سخت ✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️
                          بحق لا اله الا هوی الحی القیوم اللهم احفظ من شرکل ذی شر

بسم الله الرحمن الرحیم

1= موقع خروج از خانه بگو: بسم الله الرحمن الرحیم حسبی الله توکلت علی الله اللهم انی اسالک
خیر اموری کلها و اعوذبک من خزی الدنیا و عذاب الاخرة

2= هفت بار در روز بگ.: حسبی الله ربی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العطیم

3= هر روز صد بار بگو: اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و احشرنا معهم و العن
اعدائهم

4= هر روز بگو: الله

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها